Заміна картриджа в фільтрі для води: як зробити легко і вдало?

Погодьтеся, якість води, яка сьогодні надходить в квартири і навіть в приватні будинки – бажає бути кращим. Про повній відповідності санітарно-гігієнічним нормам залишається тільки мріяти. Щоб виправити ситуацію і забезпечити себе і свою сім’ю водою, придатною для вживання, слід здійснювати додаткове очищення питної води від різних домішок. Для цього й існують різноманітні механічні фільтри, ефективність роботи кожного з яких залежить від стану картриджа в ньому.

ЗАМІНА КАРТРИДЖА В ФІЛЬТРІ ДЛЯ ВОДИ – НЕОБХІДНІСТЬ, ЯКУ МОЖНА ІГНОРУВАТИ

Якщо у вас перестала писати кулькова ручка, ймовірно, в першу чергу ви поміняєте в ній «заряд», правильно? Те ж саме стосується картриджів для фільтрів. Згодом вони приходять в непридатність і підлягають заміні. Ось тільки в цьому випадку не варто чекати, поки картридж повністю засмітитися, так як це безпосередньо впливає на якість питної води. «Забитий» фільтр просто не може ефективно справлятися зі своєю функцією і навіть є небезпека через тих забруднень, які накопичуються на колбі фільтра. Саме тому кожному, хто користується установками для очищення води, слід знати, як поміняти картридж у фільтрі для води і робити це з постійною періодичністю.

ОСНОВНІ ЕТАПИ ЗАМІНИ КАРТРИДЖА В ФІЛЬТРІ ДЛЯ ВОДИ

Щоб наступного разу у вас не виникало питань про те, як замінити картридж у фільтрі для води, слід виконати наступне:

  • Перекрити подачу води фільтр.
  • Скинути тиск, відкривши кран на подачу чистої води.
  • Відкрутити колбу за допомогою спеціального крана, який комплект з фільтром.
  • Вилити залишки води з колби.
  • Промити колбу чистою водою, без використання миючих засобів.
  • Помістити в чисту вимиту колбу новий змінний картридж.
  • Закрутити колбу до упору ключем.
  • Перевірити герметичність всіх з’єднань і якість води.

Після того, як була проведена процедура заміни картриджів в фільтрі для води, слід зливати воду протягом десяти хвилин, щоб очистити від пилу і інших дрібних частинок нові картриджі. Що стосується заміни фільтрів засипного типу, то, як правило, вона здійснюється в разі повного виснаження активного шару з фільтруючих хімічних речовин (гранул).

Експерти рекомендують постійно здійснювати заміну фільтрів для води, щоб гарантовано забезпечити поставку чистої води і надійно захистити сантехніку, опалювальне обладнання тощо від передчасного зносу. Не завжди є можливість, вміння і терпіння здійснювати заміну картриджів для фільтрів самостійно. Якщо важко вирішити це питання, зверніться до професіоналів – це дає більше гарантій, що вже сьогодні ви будете вживати і використовувати добре очищену воду.

Фахівці нашої компанії можуть допомогти Вам вибрати механічний фільтр для води.