Кращі фільтри для води

КРАЩІ ФІЛЬТРИ ДЛЯ ВОДИ: ЯК НЕ ПЕРЕТВОРИТИ ПОКУПКУ ВОДООЧИСНОЇ УСТАНОВКИ В БЕЗГЛУЗДУ ВИТРАТУ ГРОШЕЙ?

Сьогодні все більша кількість людей замислюються про придбання фільтраційних установок, що зовсім не дивно, з огляду на якість нашої системи водопостачання. Адже в краплі зовсім звичайною і прозорою на перший погляд H2O може міститися все, що завгодно: від механічних домішок і частинок до небезпечних для здоров’я хімічних сполук. Не рекомендований такий склад водяного середовища не тільки для людини, але і для домашньої техніки: з часом на деталях пральних машин, бойлерів та іншого обладнання утворюється накип і наліт, які можуть привести до поломке.На Заході наявність будинку водоочисних пристроїв – вже давно звичайна практика , а тепер і українські споживачі стали розуміти, наскільки важливо використовувати для пиття, приготування їжі та побутових потреб якісно очищену воду.

Однак, незважаючи на всю різноманітність, пропоноване сучасним ринком, скласти своєрідний рейтинг і визначити найкращий фільтр для води не так просто, як здається. Все фільтраційні установки дуже різні, і в певних областях застосування кращими можуть бути різні прилади. Так, нанофільтраціонние пристрої незамінні для мікробіології і абсолютно не підходять для домашнього застосування. А якщо мова йде про водопостачання котеджу або виробничого підприємства, буде потрібно ціла водоочисна система.

ФІЛЬТРИ ДЛЯ ВОДИ: ЯКИЙ З НИХ ВВАЖАЄТЬСЯ КРАЩИМ НА СЬОГОДНІШНІЙ ДЕНЬ?

Давайте відразу відкинемо банальні глечики і різноманітні насадки на крани. Їх ресурс становить всього 200-300 літрів, а на перевірку найчастіше виявляється ще менше через різної якості водяній середовища в різних регіонах проживання. Дані конструкції доцільно використовувати виключно як тимчасовий захід. Поговоримо про водоочисних установках, які представлені на сучасному ринку у великій кількості. Найбільшою популярністю у всьому світі користуються пристрої, вироблені в США, Німеччині, Бельгії, Польщі. Залежно від свого функціонального призначення і принципу дії, вони поділяються на кілька груп:

Вирішуючи, який фільтр для води краще, слід керуватися не тільки відгуками, але і визначитися, від яких саме забруднень і сполук необхідно позбутися. Що ж стосується конкретних марок, то хорошу репутацію на ринку мають пристрої Bluefilters, Аквафор, Atoll, Honeywell і ін.

Якщо самостійно зорієнтуватися на ринку водоочисної техніки не виходить, зверніться до фахівців ТОВ «Екофільтр-Сорбосгруп». Ми розповімо, які фільтри для води краще використовувати в Вашому випадку і допоможемо з вибором відповідного обладнання. Результат нашої співпраці буде ще ефективніше, якщо на момент звернення Ви будете володіти інформацією про хімічний склад води в Вашому регіоні і її зразковому витраті.

В асортименті компанії є фільтри для котеджів різних комплектацій.