Умілі ручки: як поміняти фільтр для води

У наш час дозволити собі пити воду з-під крана – велика розкіш! Щоб забезпечити себе і близьких нешкідливою і придатною для вживання водою, більшість городян, а також жителі селищ і сіл купують фільтри для води. Як і будь-яка інша побутова система очищення води, будь-яка фільтрує система складається з змінних картриджів, які з часом засмічуються, а тому підлягають заміні.

ЯК ЗАМІНИТИ ФІЛЬТР ДЛЯ ВОДИ: ПРОФЕСІОНАЛИ РЕКОМЕНДУЮТЬ!

Будь-яка людина, який використовує в побуті фільтри для води, рано чи пізно стикається з питанням: як поміняти фільтр для води? Причому, це питання однаково актуальний для будь-яких типів фільтруючих установок, представлених сьогодні на ринку. Багато в чому вони відрізняються один від одного, але є в них і багато спільного. Тому, освоївши «ази», як правильно поміняти фільтр для води, ви зможете без проблем впоратися із заміною фільтра будь-якого типу.

Якщо ви шукайте відповідь на питання про те, як встановити фільтр для води під мийку, то майте на увазі, що заміна фільтра для води механічної грубої очистки, як правило, передбачає прочищення фільтруючого елемента, який затримує пісок, органічні волокна і частинки іржі. Те ж саме стосується і гідравлічних сепараторів, у яких забруднення відокремлюються від основного потоку води на дні фільтра. Це обумовлює необхідність в промиванні такого фільтра. Повна заміна фільтрувальних установок такого типу здійснюється вкрай рідко.

ЯК МІНЯТИ ФІЛЬТР ДЛЯ ВОДИ: ОСНОВНІ ЕТАПИ.

За своєю суттю – це найпростіша процедура, що не передбачає вчинення будь-яких складних маніпуляцій. Перш, ніж приступити до виконання заміни фільтра, слід обов’язково ознайомитися з інструкцією до товару і тільки потім починати діяти.

Отже, якщо мова йде про заміну промивного фільтра (Honeywell і тому подібні), то для його заміни слід зробити наступне:

1. Підставити на підлогу під краном ємність для брудної води (тазик).

2. Повернути кран для самопромивання. Чекати, коли витече вся брудна вода.

3. Закрити кран для промивання.

Заміна фільтра з заміною фільтрує, картриджем (big blue 20, він же BB20), передбачає наступні дії:

1. Перекриття подачі води.

2. Використання ємності для брудної води.

3. Натискання на корпусі фільтра (вгорі) червоної кнопки для скидання тиску (інакше не вийти розібрати фільтр).

4. відкручування корпусу фільтра спеціальним ключем, що йде до нього в комплекті.

5. Вилучення забрудненого картриджа, промивка корпусу фільтра проточною водою.

6. Вставка нового картриджа в корпус фільтра (старий картридж утилізується).

7.Закручіваніе корпусу фільтра з новим картриджем на місце, включення подачі води.

І, природно, – обов’язково перевіряємо якість установки фільтра, щоб нічого ніде не підтікало.

Деякі створюють для фільтра додаткову гілку, обмежуючи її запірними кранами. Це в значній мірі полегшує подальші процеси по заміні фільтрів і перетворює їх в легку й приємну справу.

Відповідаючи на питання про те, як встановити новий фільтр для води під мийку, наприклад, не можна не відзначити, що заміна фільтра гарячої та холодної води не мають принципових відмінностей. Слід тільки враховувати, що гаряча вода, яка подається в квартири з муніципального водопроводу, є більш «агресивною». Тому всі механізми і матеріали, які з неї торкаються, зношуються набагато швидше, тому потребують частої заміни.

Якщо Ви ще не купили вугільний фільтр для води, придбати його можна у нас.