Як правильно вибрати фільтр для води

ЯК ВИБРАТИ ФІЛЬТР ДЛЯ ВОДИ: ПОРАДИ, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ КУПИТИ САМЕ ТЕ, ЩО ПОТРІБНО

У кожній водяній краплі з-під водопровідного крана міститься величезна кількість хімічних сполук. Деякі з них – наприклад, хлор – використовуються на очисних спорудах для знезараження, інші ж потрапляють у воду під час її «подорожі» по трубах, які, як ми знаємо, знаходяться в жалюгідному стані. Словом, для того, щоб зрозуміти, що саме ми п’ємо і використовуємо для готування, до всіх відомою формулою H2O потрібно додати ще половину таблиці Менделєєва. Думаємо, кожен погодиться, що вживати подібний «коктейль» з елементів і суспензій просто небезпечно для здоров’я. Небезпечно це і для побутової техніки: з часом на пристроях (пральних машинах, бойлерах, джакузі) утворюється накип і наліт, які можуть привести до поломки.

Саме тому сьогодні для багатьох настільки актуальне питання, який вибрати фільтр для води. У продажу представлена ​​величезна кількість фільтраційних установок, і кожна з них має свої конструктивні особливості, переваги і недоліки. Без володіння додатковою інформацією новачкові розібрати у всіх тонкощах функціонування очисних систем просто неможливо. Отже, з чого ж почати вибір відповідного водоочисного пристрою?

ВИЗНАЧТЕСЬ С ТИПОМ ПОТРІБНОГО ПРИСТРОЮ

Перед тим, як вибрати фільтр для очищення води, варто вивчити відомості про представлених сьогодні на ринку типах фільтраційних систем. Які типи подібних конструкцій пропонують сучасні виробники?

  • Механічні системи – вони дозволяють відсіяти небажані тверді домішки і суспензії.
  • Хімічні пристрої (сорбційні, окислювальні, ионо-обмінні) гарні тим, що фільтрують солі жорсткості, метали, нітрати та інші сполуки і гази, що містяться в рідині.
  • Мембранні системи по праву вважаються кращими на сьогоднішній день. Водний потік проходить крізь напівпроникну мембрану, а всі небажані речовини і мікроби відправляються назад в каналізацію. однак такий прилад вимагає постійного високого тиску, тому жителям верхніх поверхів може знадобитися насос.

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ФІЛЬТР ДЛЯ ВОДИ: ЩО ЩЕ ПОТРІБНО ВРАХУВАТИ, ОБИРАЮЧИ ФІЛЬТРАЦІЙНІ УСТАНОВКИ?

Для того, щоб підібрати оптимальне обладнання для очищення, потрібно розуміти, які забруднення найбільш поширені у Вашому регіоні, вивчити відгуки перед тим як вибрати фільтр для води, і обов’язково порадитися з фахівцями. Не знаєте, у кого можна отримати компетентну допомогу і не впевнені у самостійним вибором? Зв’яжіться з консультантами ТОВ «Екофільтр-Сорбосгруп» – вони допоможуть Вам підібрати підходяще водоочисне пристрій. А щоб вибір був максимально точним, перш ніж звертатися до співробітників компанії зробіть хімічний аналіз води і дізнайтеся відомості про її витраті.

Також фахівці нашої компанії можуть допомогти Вам з вибором системи комплексного очищення води.