Види фільтрів

ВИДИ ФІЛЬТРІВ ДЛЯ ВОДИ: КЛАСИФІКАЦІЯ І ОСОБЛИВОСТІ КОЖНОГО З ТИПІВ

Те, що тече з наших кранів, важко навіть назвати водою в повному розумінні цього слова – скоріше, це рідина, що містить величезну кількість твердих домішок і хімічних сполук. Наслідки вживання такої неочищеної H2O може загрожувати серйозними проблемами зі здоров’ям людини, а також шкідливо для техніки, тому все більша кількість людей замислюється про встановлення водоочисного пристрою.

Сучасний ринок пропонує різні види фільтрів для очищення води. Подібне обладнання може відрізнятися за своїм функціональним призначенням, принципом дії, габаритам і багатьма іншими параметрами. Але, за великим рахунком, класифікація водоочисних установок варто почати зі сфери застосування: фільтраційні установки бувають для домашнього використання і для промислового. Використовувані в тому і в іншому випадку технології можуть збігатися, а ось продуктивність і розміри буде відрізнятися у багато разів.

ФІЛЬТР ДЛЯ ВОДИ: ВИДИ УСТАНОВОК ДЛЯ ДОМАШНЬОГО ВИКОРИСТАННЯ

Поскольку большинство потребителей все же подыскивает водоочистительные установки для бытового использования, давайте поговорим подробнее именно об этой категории. На какие группы условно можно разделить фильтрационное оборудование для домашнего применения?

  • Найпростіші пристрої (насадки на кран і глеки). Переваги цих конструкцій складаються, в основному, в їх малої вартості і простоті обслуговування, а ось ступінь очищення вони забезпечують дуже низьку.
  • Фільтраційні системи середнього ступеня очищення. Вони дозволяють отримати з водопровідної придатну для пиття воду, але не очищають від деяких типів вірусів і мікробів, пестицидів, нітратів та інших хімічних сполук.
  • Водоочисні установки вищого ступеня очищення. Подібне обладнання дозволяє домогтися практично ідеальної чистоти H2O, проте воно дорого коштує і займає багато місця.

ФІЛЬТРИ ДЛЯ ВОДИ: ВИДИ УСТАНОВОК ЗАЛЕЖНО ВІД ВИКОНУВАНОЇ ЗАВДАННЯ

У водопроводі, колодязі або свердловині можуть бути присутніми найрізноманітніші сполуки, і обладнання для очищення від них також будуть потрібні різне. Від містяться сполук заліза і марганцю допоможуть позбутися пристрою – обезжелезивателей, від суспензій і піску – механічні установки, від мікробів і бактерій – знезаражувачі. Тому типи фільтрів для води повинні підбиратися індивідуально для кожного конкретного випадку. Якщо самостійний вибір фільтраційної установки викликає труднощі, зверніться до консультантів ТОВ «Екофільтр-Сорбосгруп» – ми легко підберемо оптимальне рішення. Наша співпраця буде ще більш результативним, якщо на момент звернення у Вас будуть дані про приблизний витрату води і її хімічний склад.

 

В асортименті компанії є фільтри води не тільки для домашнього застосування, також у нас можна купити промислові фільтри для води.