Система фільтрації води для будинку

Для людського організму вода відіграє велику роль. Від неї залежить стан здоров’я, смак приготованих страв і багато іншого. І при цьому також всі знають, що заповнити всі потреби нашого організму за допомогою звичайної кип’яченої води просто нереально. Адже саме при термообробці губляться всі патогенні мікроорганізми. Одним словом, кип’ячена вода – це мертва вода, і нічого корисного в ній дійсно немає!

А яка вода в нашому водопроводі? Чи не знайдеться жодної людини, хто б сказав, що вода у нас чиста. Кількість шкідливих мікроорганізмів і бактерій зашкалює. І щоб позбутися від такого ефекту, необхідно встановлювати спеціальну систему фільтрації води для будинку. Це і очищення води від заліза, бактерій та іншого (знезалізнення). Таку воду можна пити без зайвої побоювання.

СИСТЕМА ФІЛЬТРАЦІЇ – ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ?

Система фільтрації складається з декількох етапів, які дозволяють домогтися потрібного результату. Спеціальне якісне обладнання з легкістю справляється зі своєю роботою і дарує нам якісну, чисту води. Головні етапи очищення, це:

1) Механічне очищення води. На цьому етапі йдуть абсолютно всі великі частки і суспензії. А це все може зашкодити безпосередньо побутові прилади, і також фільтруючі пристрої для додаткової, більш тонкого очищення;

2) Пом’якшення води. На цьому етапі відбувається видалення з води солей жорсткості, включаючи магній і кальцій. Вони відповідають за появу осаду, накипу на різних поверхнях. Таким чином, можна захистити свої опалювальні котли, бойлери, сантехніку, побутову техніку та інше обладнання;

3) Тонка фільтрація, що дозволяє отримати чисту питну воду. В основному, відповідає за це невеликий компактний фільтр, який монтується під мийку і має окремий кран. Там також є кілька рівнів фільтрації.

Які переваги дають системи фільтрації води? Все досить просто:

1) Компактність, що дозволяє з легкістю встановити систему навіть в невеликій міській квартирі;

2) Висока ефективність фільтрації;

3) Легкість і простота обслуговування;

4) Привабливий зовнішній вигляд обладнання;

5) Доступність.

Як бачимо, зробити свою воду в будинку чистою і корисною для свого організму можна, і особливих складнощів в цьому немає.

 

Часто для будинку використовується система зворотний осмос, купити її можна в нашій компанії.