Компанія ЕкофільтрСОРБОСГРУП

Працює в декількох напрямках тісно пов’язаних один з одним. Активоване вугілля, іонообмінні смоли, фільтри і системи очищення води. Наша компанія є постачальником адсорбційних і іонообмінних матеріалів для підприємств харчової, хімічної, фармацевтичної, атомної, золотодобувної, паливноенергетичної та нафтохімічної промисловості.

АКТИВОВАНЕ ВУГІЛЛЯ

Ми є імпортером активованого вугілля кращих світових виробників. Sorbos Carbon, Norit, Silcarbon, Chemviron Carbon, Jacobi, ЕХЗ і ін. Наші клієнти отримують кращі продукти від лідерів ринку активованого вугілля. наші клієнти можуть бути впевнені в кращому результаті і професійної допомоги. Наші фахівці мають більш ніж 17річний досвід роботи з активованим вугіллям. Знання марок вугілля і адсорбційних процесів в будь-якій сфері промисловості, допомагають вирішувати нам найскладніші завдання.

ИОНООБМIННI СМОЛи

ЕкофільтрСорбосгруп є постачальником наступних торгових марок: Hydrolite, Purolite, Dowex, ThermaxTulsion і Lewatit. На нашому складі завжди є більше 10 м3 найбільш популярних марок іонообмінних смол. Ми приділяємо велику увагу інформаційній підтримці наших клієнтів, на нашому сайті Ви знайдете максимум інформації про іонообмінних смолах. Ви завжди можете бути впевнені в підборі оптимальної марки смоли, професійної консультації і розрахунку.

ФІЛЬТРИ І СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ

Компанія ЕкофільтрСорбосгруп імпортує широкий асортимент систем очищення води і комплектуючих. Clack, Canature, Pentair, RCAN Sterilight, Trojan UV і інші.